Dampwinkel goes for ZERO            Veilig Online Betalen             Verzendkosten 2€95             Gratis Verzending vanaf 29€99

Over Ons

Dampwinkel.be

Dampwinkel is dé webwinkel in België waar je de elektrische Sigaret, de e-Sigaret, e-Liquids en accessoires kan kopen om goedkoop elektrisch te roken.

 

Bedrijfsgegevens:

Dampwinkel.be
Tolhuisstraat 37
3130 Betekom

E-mail: info@dampwinkel.be

Tel.: +32 478/84.20.40

BTW: BE0635.710.779

 

Bankgegevens:

BNP Paribas Fortis
BE58 0017 9708 8179
BIC: GEBABEBB
Grote Bollostraat 44
3120 Tremelo

 

Winkel Leuven:

Dampwinkel Leuven
Bondgenotenlaan 94
3000 Leuven
België

Contact: Olivier: +32 472 30.92.79
E-mail: leuven@dampwinkel.be
BTW: BE0635.710.779

Winkel Mechelen:

Dampwinkel Mechelen
Bruul 100
2800 Mechelen
België

Contact: Jelle: +32 476 78.16.54
E-mail: mechelen@dampwinkel.be
BTW: BE0635.710.779

 

Winkel Antwerpen:

Dampwinkel Antwerpen
Kronenburgstraat 10
2000 Antwerpen
België

Contact: Bram: +32 483 74.05.43
E-mail: antwerpen@dampwinkel.be
BTW: BE0635.710.779

 

Winkel Gent:

Dampwinkel Gent
Mageleinstraat 17
9000 Gent
België

Contact: +32 9 336.33.93
E-mail: gent@dampwinkel.be
BTW: BE0635.710.779

 

Winkel Hasselt:

Dampwinkel Hasselt
Demerstraat 42
3500 Hasselt
België

Contact: +32 11 18.87.11
E-mail: hasselt@dampwinkel.be
BTW: BE0635.710.779

 

Winkel Brugge:

Dampwinkel Brugge
Noordzandstraat 14
8000 Brugge
België

Contact: +32 50 66.61.84
E-mail: brugge@dampwinkel.be
BTW: BE0635.710.779

 

Winkel Aalst:

Dampwinkel Aalst
Nieuwstraat 11
9300 Aalst
België

Contact: +32 53 41.06.83
E-mail: aalst@dampwinkel.be
BTW: BE0635.710.779

 

Winkel Lier:

Dampwinkel Lier
Antwerpsestraat 39
2800 Lier
België

Contact: +32 3 288.15.85
E-mail: lier@dampwinkel.be
BTW: BE0635.710.779