Dampwinkels in België

Dampwinkels in België

 

Aalst, Grote Markt 11

Dampwinkel Aalst

Contact: +32 53 41.06.83
E-mail: aalst@dampwinkel.be

 

Brugge, Noordzandstraat 14

Dampwinkel Brugge

Contact: +32 50 66.61.84
E-mail: brugge@dampwinkel.be

 

Hasselt, Demerstraat  42

Dampwinkel Hasselt

Contact: +32 11 18.87.11
E-mail: hasselt@dampwinkel.be

 

Gent, Mageleinstraat 17

Dampwinkel Gent

Contact: +32 9 336.33.93
E-mail: gent@dampwinkel.be

 

 

Antwerpen, Kronenburgstraat 10

Dampwinkel Antwerpen

Contact: +32 3 430.56.65
E-mail: antwerpen@dampwinkel.be

 

 

Mechelen, Bruul 100

Dampwinkel Mechelen

Contact: +32 15 67.75.86
E-mail: mechelen@dampwinkel.be

 

 

Leuven, Bondgenotenlaan 94

Dampwinkel.be

Contact: +32 16 90.48.04
E-mail: leuven@dampwinkel.be

 

 

Openingsuren Brugge, Hasselt, Gent, Antwerpen, Leuven en Mechelen

Maandag 10u00 - 18u00
Dinsdag
10u00 - 18u00
Woensdag
10u00 - 18u00
Donderdag
10u00 - 18u00
Vrijdag 10u00 - 18u00
Zaterdag
10u00 - 18u00
Zondag en Feestdagen
gesloten

 


 

U bent op zoek naar uw eerste e-sigaret of u wilt graag begeleid worden bij uw keuze, bij Dampwinkel is er steeds iemand beschikbaar in onze winkels. Uiteraard zijn ook de meer ervaren dampers welkom om kennis te maken met onze nieuwste producten en om ervaringen te delen.

Onze winkels zijn van maandag tot zaterdag open van 10u00 tot 18u30 open, er is steeds iemand aanwezig om u te woord te staan.

 

Betalen bij Dampwinkel te Betekom

 

In onze winkels in Lier, Aalst, Brugge, Hasselt, Gent, Mechelen, Leuven en Antwerpen aanvaarden wij ook betalingen met de betaalkaart voor de meest gangbare betaalsystemen.

 

Dampwinkel Lier
Antwerpsestraat 39
2500 Lier

Contact: Winkel: +32 3 288.15.85
E-mail: lier@dampwinkel.be

 

 

Dampwinkel Aalst
Nieuwstraat 11
9300 Aalst

Contact: Winkel: +32 53 41.06.83
E-mail: aalst@dampwinkel.be

 

 

Dampwinkel Brugge
Noordzandstraat 14
8000 Brugge

Contact: Winkel: +32 50 66.61.84
E-mail: brugge@dampwinkel.be

 

 

Dampwinkel Hasselt
Demerstraat 42
3500 Hasselt

Contact Winkel: +32 11 18.87.11
E-mail: hasselt@dampwinkel.be

 

 

Dampwinkel Gent
Mageleinstraat 17
9000 Gent

Contact Winkel: +32 9 336.33.93
E-mail: gent@dampwinkel.be

 

 

Dampwinkel Antwerpen
Kronenburgstraat 10
2000 Antwerpen

Contact Winkel: +32 3 430.56.65
E-mail: antwerpen@dampwinkel.be

 

Dampwinkel Mechelen
Bruul 100
2800 Mechelen

Contact Winkel: +32 15 67.75.86
E-mail: mechelen@dampwinkel.be

 

 

Dampwinkel Leuven
Bondgenotenlaan 94
3000 Leuven

Contact Winkel: +32 16 90.48.04
E-mail: leuven@dampwinkel.be